7. 10. 2016 Aimee Pom Pette - RTG vyšetření 

 

Během 14 dnů jsme dostali další radostnou zprávu o RTG vyšetření potomka z A vrhu Pom Pette. Lordíkova sestra - Aimee Pom Pette má oficiální výsledky RTG vyšetření  HD 0/0 a ED 0/0. Máme obrovskou radost a děkujeme majitelce Janě za podstoupení vyšetření.

 

 

3. 10. 2016 Potomci z C vrhu ze Starého rejvízu slaví 2. narozeniny

 

Caray, Carramba, Caira, Cooki a Cammy jsou již dospěláci a my jim přejeme i nadále kupu zdraví a vždy plnou misku dobrot! Těší nás, že jejich majitelé s nimi mají další chovatelské plány a věřím, že se časem dočkáme i dalších Karových vnoučátek.. 

 

 

22. 9. 2016 Aron Pom Pette - RTG vyšetření 

 

Radostnou zprávu jsme obdrželi od majitelů Lordíka, který absolvoval u MVDr. Ekra RTG vyšetření. Aron Pom Pette má oficiální výsledky HD 0/0 a ED 0/1. Máme obrovskou radost a gratulujeme.

 

 

11. 9. 2016 Speciální výstava HW klubu k příležitosti 30-tého výročí chovu HW

 

Této výstavy jsem se zúčastnila jako zapisovatelka v kruhu starších fen u pana rozhodčího Ing. Nováka, kde jsem pečlivě poslouchala jeho hodnocení a neměla jsem tedy prostor sledovat dění v jiném kruhu, kde se předváděli i Karovi potomci, kteří si vedli výborně. 

 

Caray ze Starého rejvízu obdržel v mezitřídě známku VD 2 s velmi pěkným hodnocením (ve třídě byla zadána pouze jedna výborná). 

Aimee Pom Pette se zúčastnila své první výstavy a v třídě mladých získala známku VD s pěkným posudkem a pochvalou za předvedení. Oběma Karovým potomkům moc gratulujeme a majitelům děkujeme za prezentaci na této výstavě. 

 

 

1. 7. 2016 Acarai Na3 hledá milující rodinu

 

Občas se v životě lidském i psím stává, že to nevyjde.... I my se tedy připojujeme a snažíme se najít novou a milující rodinu pro Karova syna Acarai Na3! Veškeré informace o důvodu hledání nové rodiny, Acaraiovi i potřebné  aktuální info o jeho stavu najdete ZDE. 

 

 

9. 6. 2016 3. narozeniny slaví Karova miminka z CHS Na3

 

Karovi potomci z CHS Na3 se stali dospělými a od nás všech jim přejeme do "té dospělosti" vše nejlepší, kupu úspěchů, hodně přátel, plnou misku dobrot a když bude štěstí přát, tak i krásné nevěsty a super ženichy! 

 

Na návštěvě za námi byl synáček Asberry se svou paničkou a psí kámoškou. Děkujeme jim moc za návštěvu a Petře za skvělou péči a lásku, co Asberrymu dává...

 

 

5. 6. 2016 A vrh CHS Pom Pette slaví 1. narozeniny

 

První narozeniny oslavili Karovi poslední potomci - A vrh Pom Pette. Dle zpráv od majitelů se mají všichni dobře, lumpačí, zlobí, hrají si, ale převším jsou super společníky svým pánům! 

Přejeme všem dětem KRÁSNÉ NAROZENINY A PŘEDEVŠÍM HODNĚ ZDRAVÍ A MISKU PLNOU DOBROT.. 

 

K narozeninám si Army Pom Pette nadělil na Krajské výstavě psů ve Zlíně známky výborná 1, Vítěz třídy a Krajský vítěz 2016! Army si obhlídl výstavní kruh ve velkém stylu a nyní už budeme čekat na další zprávy, jak se mu ve výstavním kruhu daří.. 

 

 

1. 6. 2016 KARO VYŘAZEN Z NABÍDKY CHOVNÝCH PSŮ

 

Ze zdravotních důvodů jsme se rozhodli stáhnout Kara z nabídky chovných psů a zabezpečit mu tak především pohodlný a bezbolestný život s námi! Věříme, že jeho geny budou i nadále obohacovat chov hovawartů nejen v ČR a všem jeho potomků držíme pěsti... 

Budeme se těšit na další skvělé zprávy od všech, co nesou či ponesou jeho krev.. 

 

 

20. 5. 2016 Další Karův potomek s čistým RTG

 

Karova dcera Caira ze Starého rejvízu podstoupila vyšetření kyčlí a loktů se skvělým výsledkem HD A/A a ED 0/0. Moc gratulujeme pyšným chovatelům a majitelům! 

 

 

6. 5. 2016 Dvojitá radost z Karových potomků

 

Obdrželi jsme dvě skvělé zprávy - dva černí kluci ze Starého rejvízu - Cooki a Caray mají za sebou RTG vyšetření s výsledky DKK 0/0 a DLK 0/0. Tři z pěti Karových potomků z vrhu C ze Starého rejvízu tak mají za sebou ten největší krok na cestě k uchovnění! 

 

Děkujeme moc majitelům, že s kluky vyšetření podstoupili a máme radost, že jsou všichni zdraví!

 

 

20. 4. 2016 CACIB Tallin, Estonsko - Carramba ze Starého rejvízu opět zářil...)))

 

Karův syn Carramba ze Starého rejvízu získal na mezinárodní výstavě v Tallinu, Estonsko další skvělé hodnocení se známkami - CACIB, Nejlepší pes a BOB! Moc gratulujeme majitelům, jsme pyšní. 

 

 

11. 4. 2016 A vrh GIGI haf slaví 3. narozeniny

 

Dnešním dnem se stávají první Karošáci "dospělými" a slaví své 3. narozeniny! Přejeme Vám všem hodně zdraví, plné misky dobrot a Vašim pánečkům posíláme díky za fotky a informace o Vašich životech. 

 

 

9. 4. 2016 Jarní svod mladých

 

Za vytrvalého deště a podpory táty Karoše prošlo úspěšně jarním svodem mladých 7 potomků ze 3 vrhů našeho chlupáče.  Všem majitelům děkuji za účast na svodu a především péči, kterou našim dětem dávají. Dětičky měli možnost se poznat osobně i s tátou Karem a společně jsme prožili pěkný den.  

 

Zde krásné výsledky Karových potomků: 

Gina Lexova smečka - 5/3a, čistý svodový kód, výška 60 cm

Army Pom Pette - 5/2a,Nš - háčkující ocas, výška 66 cm

Aron Pom Pette - 5/2a - čistý svodový kód, výška 65 cm

Atia Pom Pette - 5/2a - čistý svodový kód, výška 59 cm

Aimee Pom Pette - 5/2a, N3 - háčkující ocas, výška 59 cm

Caira ze Starého Rejvízu - 5/1a - čistý svodový kód, výška 59 cm

Caray ze Starého Rejvízu - 5/1a,A3 - chybí P1, těsný nůžkový skus, výška 67 cm

 

2. 4. 2016 Karův syn Ares Gigi Haf je chovný pes

 

Resík s pánečkem absolvoval za naší podpory ve Velké Bystřici bonitaci na 1 s hvězdičkou! Povahový test splnil na 95/100 bodů a exteriérový kód má 2/3a/L2/2 ! Areskovi moc gratulujeme a přejeme kupu krásných nevěst!  Děkuji moc Honzovi, že s Resíkem bonitaci absolvoval a držíme i nadále pěsti!

Kompletní informace o Aresovi najdete v linku Potomci - A vrh Gigi Haf - Ares Gigi Haf.

 

 

1. 4. 2016 G vrh CHS Lexova smečka slaví 1. narozeniny

 

Na apríla slaví své 1. narozeniny Karovi štěňátka v CHS Lexova smečka. Přejeme všem hlavně zdraví a pánečkům pevné nervy s puberťáky. Děkujeme Vám, že jste s námi v kontaktu. 

 

 

12. 2. 2016 Výsledky vyšetření Karova syna Carramba ze Starého rejvízu 

 

Skvělou zprávu jsme obdrželi z Estonska od majitelů Karova syna Carramba! Carrambo není pouze krásný a výstavně úspěšný pes, ale nyní také zdravotně prověřený řadou vyšetření, jejichž výsledky nám udělaly velkou radost : RTG kyčlí A/A, RTG loktů 0/0 a vyšetření na dědičné oční vady NEGATIVNÍ.

Máme velkou radost a moc gratulujeme..

 

 

10. 2. 2016 CHS CARAIBO TERA ... naše nová chovatelská stanice

 

V den mých narozenin mi byla schválena chovatelská stanice s názvem CARAIBO TERA.  Název je jednoduchý - moje dvě lástky - Karo a dcera Terezka! V dohledné době odchov vlastních štěňátek neplánujeme, ale nějaké plány do budoucna mám.. ))