20. 12. 2015 Vánoční přání 

 

Všem návštěvníkům našeho webu přejeme krásné a pohodové svátky, ať v novém roce prožíváte samé šťastné chvíle a budeme rádi, když k nám i v roce 2016 nakouknete...

Děkujeme "našim" dětem a hlavně jejich páníčkům za samé potěšující zprávy. Moc si vážím toho, jakou péči a lásku chlupáčům všichni dáváte! PŘEJEME VŠEM Karovým  POTOMKŮ do nového roku HODNĚ ZDRAVÍ, nic více není třeba, jelikož skvělé rodiny už mají! 

 

 

28. 11. 2015 Karův syn Asberry Na3 složil další zkoušku

 

Berošek jede jak drak a tak s paničkou Petrou složili další zkoušku- tentokrát ZZO. O splněné zkoušce ZZO jsem psala už minule, ale jednalo se o chybičku- tenkrát to byla zkouška ZOP. Nyní už má tedy Beroš splněné obě - ZOP i ZZO, dále dogdancingové zkoušky a zkoušku vytrvalostní (doufám, že jsem to zas nepopletla). 

Beroš je prostě naše zkoušková hvězda a my jsme na něj moooc pyšní!!!! Děkujeme páníčkům za super péči! 

 

 

1. 11. 2015 Karo podstoupil kompletní pooperační vyšetření 

 

S Karem jsme pro náš klid absolvovali další vyšetření u paní doktorky, která jej celého prohlédla, zkontrolovala jizvu a odebrala krev na vyšetření. Vzhledem k hodnotám jaterních enzymů během jeho nemoci jsem chtěla vědět, zda je nyní vše v pořádku a nechala jsem udělat i kompletní biochemické a hematologické vyšetření krve včetně hormonů štítné žlázy. A výsledek? 

 

KARO JE V POŘÁDKU nejen fyzilogicky ( břicho je po operaci v pořádku, bez patologických nálezů, jizva je čistá bez srůstů), ale i veškeré krevní hodnoty jsou dle norem. Máme obrovskou radost...

 

 

27. 10. 2015 Karova dcera Angie Gigi Haf splnila zkoušku ZZO 

 

Dorazila k nám krásná zpráva, že Angienka se svojí paničkou úspěšně složila svou první zkoušku ZZO! Těší nás to o to víc, že panička má malé miminko a času už je méně, ale i tak se Angie věnuje na 100%. V plánu mají i stopy, tak se budeme těšit na další skvělé zprávy!

 

 

17. 10. 2015 Karovi potomci po světě..)))

 

Jsem moc ráda, že o Karovi děti je zájem nejen v ČR, ale cestují i do zemí vzdálených, kde dělají českému chovu a především jemu skvělé jméno.. )))

Karo se může pyšnit potomky v Lotyšsku (Anthony Na3), v Estonsku (Carramba Ze Starého Rejvízu), v Německu (Gorby Lexova smečka), na Slovensku ( Garaibo a Gina Lexova smečka) a nyní i v daleké Malajsii, kde máme nejvzdálenější zástupkyni Karovi krve - Abbey Pom Pette.

I když jsou tito potomci od nás daleko, máme od nich pravidelné zprávy, kluci na severu jsou velmi úspěšní výstavní matadoři, Gorby v Německu se vrátil ke svému původnímu poslání a hlídá velké hospodářství, Garaibo a Gina nás budou reprezentovat na výstavách a Abbey bude, jak doufáme, excelovat ve výcvikových disciplínách.

 

 

10. 10. 2014 Další zkouška pro Asberryho Na3

 

Beroš - Asberry Na3 - letos válí na poli zkouškovém... Po sérii dogdancing zkoušek se vrhl na první výkonností zkoušku a to ZZO! Gratulujem a jen tak dál, držíme Vám pěsti..

 

 

1. 10. 2015 Karovi potomci slaví ... ))))

 

Štěňátka vrhu G Lexova smečka oslaví 1. 10. 6 měsíční "narozeniny" a 3.10. mají potomci ze Starého Rejvízu 1 rok! Aktuální fotky 6 měsíčních chlupáčů "Lexova smečka" máme od Galfa, Garaiba, Giny a Gayi.. 

  

Všem potomkům přejeme moc a moc zdravíčka a páníčkům pevné nervy s puberťáky! Budeme moc rádi za zprávy a fotky, jak se potomci mají.

 

Nové fotky jsme také dostali od Adele, Akyra a Armyho Pom Pette..))) 

 

 

25. 9. 2015 Karův syn Asberry Na3 splnil další zkoušku

 

Beroš splnil další taneční zkoušku MD1 na výbornou! Moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěšných, nejen tanečních kroků a sestav . Jsme na Vás pyšní.. 

 

 

15. 9. 2015 .. týden strachu... 

 

neděli se nám Karo nezdál, byl takový smutný…večer měl průjem a nechtěl ani žrát..nasadili jsme klasickou „léčbu“- černé uhlí a klid. V pondělí už byl v pohodě, hrál si, žral. Tak jsme si oddychli, že to bylo jen přechodné…ale nebylo ..

V úterý ráno Karo ležel, měl horečku, třepal se, zvracel a měl průjem. Okamžitě jsem ho naložila a jeli jsme na klinik, dle veškerých příznaků to vypadalo na otravu - okamžitě dostal léky, kapačku, večer už se zdál lepší, horečka i zvracení a průjem ustoupili a Karo vrtěl ocáskem. Vzala jsem si ho domů, s tím, že ráno by měl být výrazně lepší…ale nebyl…jeli jsme hned zpátky na veterinu a začalo kolečko dalších vyšetření. Krevní výsledky dopadly relativně dobře, nebyly zasaženy a poškozeny orgány, jen nález z jater odpovídající „setkání se“ s něčím špatným…tedy dle všech předpokladů s jedem. Karův stav se stále nelepšil a výsledky RTG a sona ukazovaly na problém mezi žaludkem a střevama. Vypadalo to jako plastový předmět, balonek, vršek…Karo však nikdy nebyl pažravý, balonky ani jiné plasty nekousal…bylo rozhodnuto o operaci..

 

Nález po otevření byl tento: následkem těžké gastroenteritídy způsobené nejspíše přiotrávením došlo k zástavě střevní peristaltiky, na RTG vypadající předmět byly střevní kličky naplněné plynem namačkané až na žaludku a tvořící kolečko (balonek), hrozila střevní invaginace… Veterinářům se podařilo střeva manuálně vyčistit, „vytáhnout“ ven a manuálně „nastartovat“ inervaci (nervové spojení)…teď už zbývalo „jen“, aby střeva naskočila sama…

Trvalo to pro nás strašně dlouho, celodenní kapačky, každodenní několikrát se opakující injekce, ale za 4 dny Karo opravdu dokázal, že střeva jedou! Myslím, že nikdy v životě jsem se tak z jeho výtvoru neradovala! 

 

Nyní je Karo v rekonvalescenci, už má vytažené stehy, normálně žere, pomalu přidáváme běžný pohyb! Ještě chvilku bude trvat než mu opět naroste jeho kožich…jizvu má od hrudníku až k pindíkovi .

Byl to jeden z nejhorších týdnů…asi už nezjistíme, co mu to způsobilo…jediné co můžeme udělat je zabránit, zkusit zabránit tomu, aby se to opakovalo..

 

Děkujeme všem, že jste byly s námi, držely pěsti, podporovaly nás…moc si toho vážíme!

A děkujeme Mvdr. Miroslavě Umýsové a Mvdr. Janu Cinkovi z Veterinární ordinace Podhoří ve Zlíně, že nám Kara zachránili!!!

 

 

29. 8. 2015 KARO SLAVÍ 8. NAROZENINY

 

Už je to 8 let, co na svět přišel nejen náš Karo, ale i celý vrh C v ch. stanici Moravia Diamond u naší kamarádky Martiny Fistungové! Všem sourozencům přejeme stále pevné zdraví a ještě spoustu let a lumpáren!

Karo splnil a to na 300% všechny mé přání…nejen, že je výborný rodinný pes, skvělý parťák, ale navíc je i krásný (což potvrzuje řada výstavních titulů, včetně nejvyšších- CAC, CACIB, BOB a  Šampion titul), ale k mé obrovské radosti má i rovných 40 potomků z 5 vrhů (zatím J ), kteří jsou také krásní, šikovní a dělají svým pánům radost.

Do budoucna bych si ráda ještě splnila s Karem jedno přání…a to nechat si po něm potomka! Tak doufáme, že se ozve ještě nějaká šikovná nevěsta a Karo bude mít možnost si svého syna tak trochu vychovat i sám ....

 

 

15. 8. 2015 Karova štěňátka z CHS Pom Pette jsou v nových rodinách

 

Všechna štěňátka z vrhu A CHS Pom Pette jsou v nových rodinách a dle prvních zpráv dělají svým majitelům velkou radost. Přejeme jim všem hodně lásky, vždy plnou misku dobrot a krásný život po boku milujících pánečků... 

 

Aktualizací prošel také link Potomci, kde byly aktualizované všechny záložky Karových potomků, co jsou s námi v kontaktu! 

 

 

18. 7. 2015 Anthony Na3 nový ŠAMPION LITVY

 

Nádherný Karův syn Anthony Na3 získal na National Dog Show Ukmerge známky CAC, BOB a tímto splnil podmínky pro zisk svého druhého šampion titulu - ŠAMPION LITVY! 

Děkujeme moc Gundě a Andrisovi za reprezentaci a posíláme velkou gratulaci. 

 

 

17. 7. 2015 Karův syn Carramba ze Starého rejvízu 

JUNIORŠAMPION ESTONSKA

 

Na Národní výstavě psů Elva v Estonsku získal Karův syn Carramba Ze Starého Rejvízu ocenění V1, Best Junior, BOB and Junior Sert! 

Tímto splnil Carramba poslední podmínku pro přidělení titulu JUNIORCHAMPION ESTONSKA!!!! Moc gratuluji majiteli Aivarovi, jsme nesmírně pyšní!

 

 

4. 7. 2015 OBLASTNÍ VÝSTAVA KELČ

CARAIBO MORAVIA DIAMOND - OBLASTNÍ VÍTĚZ 2015

 

V pondělí byl státní svátek a tak jsme s Karem vyrazili na 1. Oblastní výstavu do Kelče. I přes šílené horko se Karo předvedl parádně a od slovenského pana rozhodčího Matyáše získal ocenění VÝBORNÁ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, OBLASTNÍ VÍTĚZ 2015. 

Děkujeme všem kamarádům za držení pěstí a příjemnou společnost ... 

 

 

4. - 6. 7. 2015  VELKÉ ÚSPĚCHY KAROVÝCH DĚTÍ

 

O víkendu 4. a 5. července se zúčastnil „náš“ Carramba Ze Starého Rejvízu ve věku 9 měsíců Pärnu International Dog show a od rozhodčích Tijany Konrad a George Schogola získal po oba dny ocenění 2x JCAC a 2 x Best Junior!! Moc gratulujeme a děkujeme Aivarovi za prezentaci!

 

I další Karův potomek Jch., Ch. Anthony Na3 na „dalekém Severu“ bodoval a na výstavě v Ogres 11. července získal ocenění V1, CAC a BOB!!!!!! Moc děkujeme Andrisovi a Guntě!

 

Doma bodovala Airin Gigi Haf, která si za podpory Kara a mě s Terezkou vyběhala s Karovou osobní handlerkou Barčou na 1. Oblastní výstavě v Kelči 6.7. krásný posudek a ocenění V2! Moc děkujeme Martině a Standovi že dorazili i přes tropické počasí!

 

 

1. 7. 2015 Návštěva štěňátek v CHS Pom Pette

VOLNÝ POSLEDNÍ PEJSEK

 

Za štěňátky jsme se byli podívat už dvakrát a všichni si vedou výborně! Už jsou z nich pěkní lumpíci, kteří likvidují paničce zahradu ... Na své páníčky čeká poslední pejsek! 

Veškeré aktuální info, co se v ch.st. Pom Pette děje najdete na jejich stránkách pompette.webnode.cz/  v sekci Štěňata- život štěněte! V případě zájmu o fajn společníka kontaktujte nás nebo přímo paní chovatelku! Štěňátka mohou do nových domovů odcházet na konci měsíce července!

 

 

21. 6. 2015 Bonitace Chropyně.. )))

 

S Karem a páníčkem jsme vyjeli pomáhat na bonitaci do Chropyně, počasí nám přálo, kolektiv super. Karo dělal (snad zodpovědně) tzv. nástřelového psa!  Mladým psům se dařilo a my jsme rádi, že jsme se zase viděli s mnoha kamarády.

 

 

9. 6. 2015 Karova "miminka" v CHS Na3 slaví 2. roky

 

Dnes je to dva roky, co na svět přišlo 9 štěňátek v CHS Na3. Všichni se moc povedli exteriérově i povahově a jsou věrnými kopiemi svých rodičů. Přejeme Vám dětičky do dalších let mnoho úspěchů, zdravíčka a dělejte nám takovou radost, jako doposud!

 

 

6. 6. 2015 Airin Gigi Haf složila zkoušku ZZO 

 

Karova dcera Airin Gigi Haf složila dnes svou první zkoušku ZZO. Dle paničky to nebylo dokonalé, ale do další zkoušky vše vypilují. Moc gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci. 

 

 

5. 6. 2015 Karo je po 5-té tátou... A vrh CHS Pom Pette je na světě

 

Kessinka dnes porodila 10 nádherných kuliček! Všechny miminka jsou černoznakatá po rodičích a poměr pohlaví je přesně na půl (5 holčiček a 5 kluků)! Všechny štěňátka jsou v pořádku a Kessinka porod zvládla na jedničku. Jsme moc šťastní, že vše proběhlo, jak má a budeme se těšit, jak miminka pomuchlujeme.

Zájemci o skvělého parťáka, hlaste se nám či chovatelce! Veškeré info k vrhu najdete na webových stránkách ch.s. Pom Pette pompette.webnode.cz/ a nebo u nás v linku Potomstvo - A vrh CH Pom Pette.

 

 

19. 5. 2015 Karův syn Asberry Na3 složil další zkoušky.. ))

 

Karův syn Asberry Na3 absolvoval se svou paničkou Petrou vytrvalostní zkoušku AD! Tuto zkoušku zvládli skvěle a já jim moc gratuluji, hlavně k paničce, že to přežila. Po krátkém odpočinku se Berry vydal na další zkoušku v dogdancingu a nezklamal! Berry složil dogdancing zkoušku DwD na výborně a my jsme na něj moc a moc pyšní!! 

 

.. a mimo zkoušek si synátorek "střihnul" ještě Speciální výstavu HW na Knížecím rybníku a v mezitřídě získal ocenění VD3. Jsem moc ráda, že se Berrymu podařilo překonat obavy z výstav a nechuť se předvést v kruhu! Ještě jednou moc děkuji majitelce Petře za její péči.

 

 

16. 5. 2015 Kontrola vrhu v CHS Lexova smečka 

 

Karova miminka v CHS mají za sebou závěrečnou kontrolu vrhu, čipování a očkování. V rámci kontroly vrhu byla všechna štěňátka pochválena za vyrovnanost, krásný exteriér a chovatelé dostali pochvalu za výbornou péči a socializaci. Ke dni kontroly měli pejsci průměrnou váhu 5,70 kg a fenky 5,45 kg. 

Během tohoto týdne se štěňátka začnou rozcházet do nových domovů. Všem jim přejeme krásný život, spokojené páničky a budeme se těšit na všechny zprávy z nových domovů! Veškeré informace budeme dávat od linku Potomstvo - G vrh Lexova smečka.

 

 

6. 5. 2015 Návštěva Karových potomků v CHS Lexova smečka 

 

V neděli jsme navštívili štěňátka v Jaroměři, kde nás kromě nich přivítala i jejich maminka, babička a vitální prababička. 

Štěňátka už díky pěknému počasí pobývají ve venkovním výběhu, užívají si zahrady, hrátek a zlobení všech starších dam. Všechny znakaté miminka jsu nádherně vybarvené, plaví psi mají tmavý pigment. Váhově je vrh vyrovnaný a všichni jsou kontaktní, nebojácní a mazliví! Manželé Konrádovi jim zajišťují luxusní servis a zázemí a já jim moc děkuji za skvělou péči, kterou Karovým potomkům dávají. 

 

V tuto chvíli je volný POSLEDNÍ PLAVÝ PEJSEK GARAIBO! V případě Vašeho zájmu o parťáka do života kontaktujte chovatele pana ing. Konráda.

 

 

3. 5. 2015 Karův syn Carramba ze Starého rejvízu BEST puppy 

 

V dalekém Estonsku získal na Rakvere dog show Karův syn Carramba ze Starého rejvízu další titul - BEST puppy! Moc gratulujeme majitelům a děkujeme Aivarovi za skvělou prezentaci. 

 

 

27. 4. 2015 KARO BUDE OPĚT TÁTOU... ARIANA KESSIE Z KRAJE BÍLÉ PĚNY JE BŘEZÍ

"A VRH" CHS POM PETTE JE NA CESTĚ:: )))

 

Dnes jsme obdrželi krásnou zprávu - divoška Kessie je březí a my máme velkou radost, že velikonoční krytí se vydařilo! Na UTZ viděl pan veterinář min 4 štěňátka.

V případě zájmu o štěňátko s termínem odběru v polovině měsíce srpna, kontaktujte paní chovatelku Stoupovou nebo nás. Veškeré informace o tomto vrhu najdete u nás na webu v linku Potomci - A vrh Pom Pette či na stránkách CHS Pom Pette

 

 

25. 4. 2015 POSLEDNÍ VOLNÁ ŠTĚŇÁTKA V CHS LEXOVA SMEČKA a aktualizace linku Odkazy

 

V CHS Lexova smečka jsou poslední volná štěňátka po našem Karovi. Garin - černoznakatá fenečka, největší dračice z vrhu, která vše zkusí a vymýšlí nejvíce lumpáren, Garaibo - úžasný plavý pes s krásným pigmentem a Gorby - černoznakatý pohordář! 

Veškeré informace najdete na stránkách CHS Lexova smečka, ale také u nás na webu v linku Potomci - G vrh Lexova smečka.  V případě Vašeho zájmu o parťáka do života kontaktujte chovatele pana ing. Konráda.

 

Po delší době jsme udělali pořádek v linku Odkazy, kde nyní najdete odkazy na weby, které Vám rádi doporučíme k nahlédnutí. 

 

 

22. 4. 2015 Štěňátka v CHS Lexova smečka mají již svá jména... 

 

3-týdenní miminka dostali, mimo prvního odčervení a příkrmu, také svá jména. Plavý pejsek má "jméno" po tátovi - Garaibo a ostatní se budou pyšnit těmito jmény: Gaya, Galf. Gilip, Gorby, Garin, Gina a Gloria.  Nové fotky najdete v linku Galerie - G vrh Lexova smečka.

Veškeré informace najdete na stránkách CHS Lexova smečka, ale také u nás na webu v linku Potomci - G vrh Lexova smečka.  V případě Vašeho zájmu o parťáka do života kontaktujte chovatele pana ing. Konráda.

 

 

12. 4. 2015 Úspěchy Karových potomků

 

Na národní výstavě v Ostravě měla svou premiéru Karova dcera Airin Gigi Haf. Airin se předvedla v třídě otevřené a odnesla si známku Velmi dobrá ( v posudku ji bylo vytknuto, že je drobnější).  Věřím, že výsledek majitele neodradí a ještě Airin na nějakou výstavu vezmou. 

 

Ojedinělým zástupcem ve sportu zvaný dogdancing je i náš Asberry Na3 a nutno říci, že je to tanečník s velkým T. Berry složil se svou paničkou první dogdancing zkoušku F1! Moc a moc gratulujeme a děkujeme za fantastickou reprezentaci plemene. 

 

 

11. 4. 2015 Karova první štěňátka "A vrh" Gigi haf slaví 2. roky

 

Dnes jsou to 2 roky, co se narodila první štěňátka po našem Karovi. Jsem moc ráda, že všichni našli skvělé domovy, majitelé jsou s nimi spokojeni a Gigihafíci plní svou rodinnou funkci na 200%. Děkuji všem majitelům za info, jak se chlupáči mají a za aktuální fotky. 

 

ALEXI, AKIME, ARESI, AXELI, ACARO, AIRIN, ANGIE, ARETO a ANGEL VŠECHNO NEJLEPŠÍ PŘEJEME! Kompletní informace o tomto vrhu včetně individuálních představení najdete v linku Potomci - A vrh Ggi Haf.

 

 

10. 4. 2015 Štěňátka v CHS Lexova smečka mají 10 dní..))

 

Karova štěňata v CHS Lexova smečka se mají výborně! Během prvního týdne rovnoměrně přibraly na váze a jsou to pěkní draci. Maminka se o ně vzorně stará a chovatelům dělají velkou radost.  

Veškeré informace najdete na stránkách CHS Lexova smečka, ale také u nás na webu v linku Potomci - G vrh Lexova smečka. Nově jsme jim spustili i galerii v Linku Fotoalerie.  V případě Vašeho zájmu o parťáka do života kontaktujte chovatele pana ing. Konráda. 

 

 

1. 4. 2015 Aprílový "G vrh" Lexova smečka je na světě.. 

 

Na apríla se stal Karo po 4-té tátou! Krásná Daya Lexova Smečka přivedla na svět 8 štěňátek - 4 kluky (1 plavý a 3 znakatí) a 4 holčičky (2 plavé a 2 znakaté)! Vrh je krásně vyrovnaný a jedná se o pěkné obříky- průměrná váha kluků se blížila 600g a holčiček 550g! Daya se velmi pečlivě stará .

 

Veškeré informace o vrhu najdete v linku Potomci - G vrh Lexova smečka či na stránkách CHS Lexova smečka www.lexovasmecka.eu . V případě zájmu o štěňátko z tohoto vrhu kontaktujte pana chovatele ing. Konráda nebo nás! 

 

 

22. 3. 2015 Karův syn ANTHONY Na3 ŠAMPION LOTYŠSKA

 

Na  International dog show "Petexpo 2015" v Rīze získal Anthony od maďarské rozhodčí Bela Siklosi hodnocení CQ, CAC, RCACIB a splnil tím podmínky pro udělení dospělého šampionátu Lotyšska !!!!! Tony se tak v 21. měsících může pyšnit dalším titulu.

Jsem opravdu moc šťastná a moc gratuluji Andrisovi a Guntě.

 

 

15. 3. 2015 Daya Lexova smečka se pěkně kulatí...

 

Přibližně kolem 3.dubna očekáváme narození vrhu G Lexova smečka. Maminka Daya je ve skvělé kondici, pupík jí pěkně roste a my už se nemůžeme dočkat, jaké složení vrhu v něm ukrývá! Rezervace štěněte je již možná!

 

 

27. 2. 2015 VICTORY WINNER SHOW A ŠAMPION ŠAMPIONŮ SLOVENSKA 2014

CH. CARAIBO MORAVIA DIAMOND VICTORY WINNER 2014

 

Na popud mojí sestry jsme s Karem vyrazili na prestižní výstavu VICTORY WINNER A ŠAMPION ŠAMPIONŮ SLOVENSKA 2014 do Nitry. V základním kole nastoupil Karo k posouzení panem rozhodčím Matyášem do třídy šampionů a díky super předvedení získal známky výborná 1, CAC a titul VICTORY WINNER 2014!  Výběr TOP 8 FCI II. byl velmi náročný a do něj jsme se již neprobojovali. I přesto máme z předvedení Kara a jeho ocenění obrovskou radost, jelikož si tímto rozběhl titul Grandšampion Slovenska! 

Děkujeme moc všem, co nám drželi pěsti a úspěch přejí...

 

 

28. 2. - 1. 3. 2015 Karův syn Carramba ze Starého rejvízu 2x BEST baby 

 

Výstavní premiéru má za sebou v dalekém Estonsku Karův syn Carramba ze Starého rejvízu. Na dvoudenní národní výstavě "Tallin dogshow" získal 2x titul BEST baby a 2x Special price. Moc gratulujeme pyšným majitelům a děkujeme za krásnou prezentaci.

 

 

 

28. 2. 2015 R.I.P. Ashera Moravia Diamond ( 20. 2. 2004 - 28. 2. 2015)

 

Dnes v noci odešla za duhový most Karova maminka Ashera Moravia Diamond . Odpočívej v pokoji Sherinko, nikdy na Tebe nezapomeneme...

 

 

26. 2. 2015 Karo bude opět otcem - DAYA LEXOVA SMEČKA JE BŘEZÍ 

 

Dnes jsem obdržela krásnou a radostnou zprávu- Karova plavá nevěsta Daya Lexova smečka je březí a tak se můžeme těšit začátkem dubna na štěňátka, která by se mohla narodit ve všech barevných variantách! 

V případě zájmu o štěňátko, kontaktujte chovatele pana Konráda nebo přímo nás! Podrobné info o rodičích a tomto vrhu najdete v linku Potomci - G vrh CHS Lexova smečka nebo na webových stránkách CHS www.lexovasmecka.eu/

 

 

22. 1. 2015 Nové fotky 7-letého Kara

 

Využili jsme celkem slušného počasí a udělali Karoškovi nějaké aktuální fotky, které najdete v linku Fotogalerie - Karo dospělý. Za precizní postojovky a spolupráci díky ségře. 

 
 

18. 1. 2015 Karův syn Ares Gigi Haf čekatel Polského šampiona 

 

Nádhernou zprávu jsme dnes obdrželi od Resíka, který hned na své první zahraniční výstavě slavil úspěch. Ares Gigi Haf získal na Národní výstavě v Polsku známku výborná 1,  titul CWC a stal se čekatelem Polského šampiona. Moc gratulujeme a držíme pěsti do dalších výstav.. 

 
 

8. 1. 2015 Štěňátka ze Starého rejvízu mají všechna milující rodiny

 

Všechna Karova štěňátka z C vrhu CHS ze Starého rejvízu jsou již ve svých nových domovech. Přejeme všem krásný život a především zdravíčko a hodně lásky a neustále plnou mistku!! Budeme moc rádi, když s námi budete v kontaktu. 

Kompletní informace o tomto vrhu najdete v linku Potomci - C vrh ze Starého rejvízu. 

 

2. 1. 2015 Skvělá zpráva na začátek roku 

 

Na začátek roku 2015 jsme obdrželi skvělou zprávu. Karova plavá dcera Atyna Na3 absolvovala vyšetření kyčlí se skvělým výsledkem DKK (HD) A/A! Máme velkou radost a posíláme gratulace spokojeným majitelům...